Blog

همه چیز درباره دوچرخه تاشو

by همه چیز درباره دوچرخه in جولای 1, 2019

تفاوت دوچرخه تاشو را در اولین نگاه و هنگام سوار شدن به این نوع دوچرخه متوجه خواهید شد. میله فرمان دوچرخه تاشو و زین بلند آن باعث افزایش قابلیت کنترل‌‌ پذیری دوچرخه شده است. دوپرخه های تاشو چرخ‌های به نسبت کوچکتردارند. اما مانع از افزایش سرعت دوچرخه‌سوار در مواقع لازم نمی ‌شوند.
این نوع دوچرخه‌ها از لحاظ وزن، به دلیل استفاده از آلیاژ مخصوص در فرآیند تولید لوله ‏ها، دارای بدنه مقاوم و در عین حال وزن کمتر‌ی هستند.

 

طراحی دوچرخه های تاشو

دوچرخه‌های تاشو به واسطه نوع طراحی‌ و ظاهر متفاوتشان، کابل‌ های کمتر و بدون شیفتر، بسیار شیک به نظر می رسند. در این دوچرخه‌ ها از تکنولوژی رکاب زدن معکوس برای نگهداشتن دوچرخه به عنوان سیستم ترمز استفاده شده‌ است، اما در صورتی که در استفاده از آن حس خوبی نداشته باشید و مایل باشید ترمز داشته باشید می ‌توانید از انواع ترمزها ویبریک استفاده نمایید.

همچنین بخوانید:  10 مدل از زیباترین کفش های ورزشی پسرانه

جمع کردن دوچرخه تاشو

طراحی هوشمندانه این دوچرخه باعث شده است که براحتی و در عرض کمتر از بیست ثانیه دوچرخه را تا کرده و درون کیسه‌ قرار دهید و یا برعکس در همین مدت زمان قابل استفاده می ‌باشد. هنگامی که دوچرخه جمع می ‌شود، تمام اجزا در کنار هم قرار گرفته و سیستم دنده و زنجیر نیز به دلیل حساسیت بالا در مرکز بسته قرار می ‌گیرد تا در هنگام جابجایی هیچ گونه صدمه‌ ای به آن ها وارد نشود.

یکی دیگر از مزیت‌های این دوچرخه قابلیت نصب انواع کیف در سایز‌های مختلف در قسمت جلوی دوچرخه است که این امکان را به دوچرخه ‌سوار می ‌دهد تا در طول مسیرهای روزانه و یا در مسیر خانه تا محل کار از آن برای قرار دادن لوازم ضروری استفاده نمایید.

همه چیز درباره دوچرخه تاشو

همه چیز درباره دوچرخه تاشو

محبوبیت دوچرخه های تاشو

محبوبیت دوچرخه‌ های تاشو روز به روز در حال افزایش است و این به آن خاطر است که شما به راحتی می‌ توانید آن را تا کرده و در وسایل حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس یا مترو با خود جابجا کنید.

این دوچرخه‌ها از نظر استحکام و عملکرد تفاوت چندانی با دوچرخه‌های معمولی ندارند. وزن کم این دوچرخه‌ها می‌تواند یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد این دوچرخه باشد. اول این که اگر شما در طول روز مسافرت‌ های طولانی داشته باشید و در این بین از مترو و اتوبوس استفاده می ‌کنید به راحتی می‌توانید آن را جمع کرده و در داخل کیف مخصوص قرار داده و با خود حمل کنید. ثانیا به واسته وزن کم حمل آن برای شما بسیار راحت خواهد بود و در نهایت دوچرخه‌های تاشو به دلیل عدم نیاز به فضای بزرگ برای نگهداری می‌توانند گزینه بسیار مناسبی برای افرادی که در آپارتمان‌ها زندگی می‌کنند، باشد. چرا که با تا کردن و قرار دادن در گوشه‌ای می‌تواند گفت که به ‌طور کامل مشکل فضا حل می ‌شود. اما هرگز تصور نکنید که این دوچرخه‌ها به دلیل وزن کم از استحکام و امنیت کمتری به نسبت دوچرخه‌های معمولی برخورداند. نه‌ تنها این موضوع صحیح نیست

 

اگر شما نیزدر صنعت دوچرخه سازی یا صادرات و واردات دوچرخه  فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه فعالیت شما را در این سایت اضافه کنیم.

 

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

 

همچنین اگر‌ در تخصص دیگری فعالیت دارید ما برای دیگر تخصصات و موضوعات هم سایت داریم که‌ میتوانیم شما را در دیگر سایت ها قرار دهیم با ما‌تماس بگیرید.

 

تماس با ما

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *